Експертні дослідження

Експертне опитування «Соціально-політична ситуація у Дніпропетровській області»

Друк

Експертне опитування на тему: «Соціально-політична ситуація у Дніпропетровській області» було проведено громадською організацією «Дніпровський центр соціальних досліджень» у червні 2014 року.

Метою цього дослідження було: оцінка регіональної політики, яка реально впроваджується місцевими органами виконавчої та представницької влади; визначення спрямованості сучасної комунікативної політики та рівня інформаційної відкритості місцевих органів влади; оцінка діяльності прес-служб місцевих органів влади, визначення можливостей та перспектив регіональних осередків політичних партій на майбутніх виборах до місцевих рад.

В опитуванні прийняли участь журналісти, представники громадських організацій, незалежні експерти.

Завантажити результати

 

Інформаційна робота органів місцевої влади та самоврядування. Проблема забезпечення інформаційної відкритості та ефективної взаємодії чиновників і журналістів

Друк

Експертне опитування на тему: «Інформаційна робота органів місцевої влади та самоврядування. Проблема забезпечення інформаційної відкритості та ефективної взаємодії чиновників і журналістів» було проведено громадською організацією «Дніпровський центр соціальних досліджень».

Метою цього дослідження було: визначення спрямованості сучасної комунікативної політики та рівня інформаційної відкритості місцевих органів влади; оцінка діяльності прес-служб місцевих органів влади, визначення основних тенденцій розвитку регіональної журналістики.

Завантажити

 

Експертне опитування «Діяльність місцевих осередків політичних партій: принципи формування ефективної регіональної політики» - листопад 2009 р.

Друк

Мета дослідження - оцінка регіональної політики, що реально проводиться місцевими органами представницької влади, визначення ролі місцевих осередків політичних партій та їхніх депутатських фракцій у місцевих радах у вирішенні пріоритетних проблем області.

Детальніше...
 

Інформаційне наповнення веб-сайтів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

Друк

в Дніпропетровській області

Дослідження було проведено з 01 по 12 грудня 2008 р. і мало на меті визначити рівень інформаційної відкритості офіційних Інтернет-сайтів місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.

 

Завантажити

 

Інформаційна робота органів місцевої влади та самоврядування

Друк

Проблема забезпечення інформаційної відкритості та ефективної взаємодії чиновників і журналістів

Експертне опитування на тему: «Інформаційна робота органів місцевої влади та самоврядування. Проблема забезпечення інформаційної відкритості та ефективної взаємодії чиновників і журналістів» було проведено громадською організацією «Дніпровський центр соціальних досліджень» у листопаді – грудні 2008 року.
Метою цього дослідження було: визначення спрямованості сучасної комунікативної політики та рівня інформаційної відкритості місцевих органів влади; оцінка діяльності прес-служб місцевих органів влади, визначення основних тенденцій та загроз для регіональної журналістики у зв’язку з економічною та політичною кризою.

Завантажити

 

Редакційна незалежність ЗМІ та ситуація зі свободою слова на Дніпропетровщині

Друк

Фокус-групу на тему «Редакційна незалежність ЗМІ та ситуація зі свободою слова на Дніпропетровщині» було проведено громадською організацією «Дніпровський центр соціальних досліджень» у січні 2008 року.

Детальніше...
 

Рівень цензури, тиску на журналістів та доступу до інформації у Дніпропетровській області

Друк

Експертне опитування на тему: «Рівень цензури, тиску на журналістів та доступу до інформації у Дніпропетровській області» було проведено громадською організацією «Дніпровський центр соціальних досліджень» у листопаді – грудні 2007 року.
Метою цього дослідження було: визначення рівня свободи слова та форм цензури, тиску на журналістів Дніпропетровської області, отримання оцінки рівня відкритості місцевих органів представницької, виконавчої та судової влади.

Детальніше...
 

Можливості впливу регіональних осередків політичних партій на прийняття рішень місцевою владою

Друк

В сентябре 2005 года Днепровский центр социальных исследований провел очередной экспертный опрос на тему «Возможности влияния региональных отделений политических партий на принятие решений местными органами власти».

Целью настоящего исследования является оценка социально-политической ситуации в Днепропетровском регионе, определение степени вовлеченности областных отделений политических партий в процессы выработки и принятия решений местными органами власти; определение возможностей и перспектив областных отделений политических партий и общественных организаций на предстоящих выборах в местные советы.

Детальніше...
 

Роль партий и общественных организаций в общественно-политической жизни Днепропетровской области

Друк

В начале марта 2005 года Днепровский центр социальных исследований провел экспертный опрос на тему: «Роль политических партий в общественно-политической жизни Днепропетровской области».

Детальніше...
 

Прогнозування розвитку передвиборної ситуації в Україні в 2004 році

Друк

У першій половині квітня 2004 року Дніпровський центр соціальних досліджень провів експертне опитування на тему: "Прогнозування розвитку передвиборної ситуації в Україні в 2004 році". Метою дійсного дослідження було визначення основних тенденцій розвитку передвиборної ситуації на Україні. У цілому, в опитуванні взяло участь 50 чоловік, вибірка експертів здійснювалася за професійною ознакою (9 державних службовців, 14 керівників громадських організацій, 7 керівників партій, 12 журналістів, 8 науковців ).

Детальніше...
 

Роль общественного фактора при выработке и реализации решений органами местного самоуправления

Друк

В первой половине апреля 2004 года Днепровский центр социальных исследований провел экспертный опрос на тему: «Роль общественного фактора при выработке и реализации решений органами местного самоуправления». Целью настоящего исследования было определение уровня влияния объединений граждан на принятие управленческих решений.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...