Експертні дослідження

Актуальные проблемы местного самоуправления на Днепропетровщине

Друк

В сентябре 2003 года Днепровский центр социальных исследований провел экспертный опрос на тему “Актуальные проблемы местного самоуправления на Днепропетровщине ”.

Детальніше...
 

Уровень общественного контроля в основных сферах региональной жизни

Друк

В конце сентября 2002 года Днепровский центр социальных исследований провел экспертный опрос на тему «Уровень общественного контроля в основных сферах региональной жизни».

Детальніше...
 

Роль политических партий в избирательном процессе

Друк

В сентябре 2001 года Днепровский центр социальных исследований провел очередной экспертный опрос на тему «Роль политических партий в избирательном процессе».

Детальніше...
 

Механизмы взаимодействия власти и общественности

Друк

В средине марта 2001 года Днепровский центр социальных исследований провел экспертный опрос на тему «Механизмы взаимодействия власти и общественности».

Детальніше...
 

Експертне обговорення «Якою має бути концепція міської політики щодо управління сферою обслуговування житлового фонду м. Дніпропетровськ у 2008-2012 рр.?»

Друк

15 листопада 2007 року Дніпровський центр соціальних досліджень разом з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства Дніпропетровської міської ради провели експертне обговорення на тему «Якою має бути концепція міської політики щодо управління сферою обслуговування житлового фонду м. Дніпропетровськ у 2008-2012 рр.?».

Детальніше...
 

Експертне обговорення «Аналіз можливих варіантів реформування та розвитку системи управління обслуговуванням житлового фонду м. Дніпропетровськ»

Друк

08 жовтня 2007 року Дніпровський центр соціальних досліджень разом з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства Дніпропетровської міської ради провели експертне обговорення на тему «Аналіз можливих варіантів реформування та розвитку системи управління обслуговуванням житлового фонду м. Дніпропетровськ».

Детальніше...
 

Експертне обговорення «Стан виконання Програми реформування та розвитку ЖКГ м. Дніпропетровськ у 2003-2006 рр., щодо обслуговування житлового фонду»

Друк

14 червня 2007 року Дніпровський центр соціальних досліджень разом з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства Дніпропетровської міської ради провели експертне обговорення на тему «Стан виконання Програми реформування та розвитку ЖКГ м. Дніпропетровськ у 2003-2006 рр., щодо обслуговування житлового фонду».

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 2

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...