Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області (квітень – червень 2014 р.)

Друк

За результатами спостереження дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області аналітики ДЦСД констатують, що:

  • Протягом квітня – червня 2014 р. у Дніпропетровській області зафіксовано 12 фактів порушень працівників таких підприємств Дніпропетровської області як: ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», «Євраз Суха балка», «Дніпрометробуд», «Дніпропрес», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», КП ДМР «Зеленобуд», ДП «Смоли», ДНВП «Цирконій» та КП «Трамвай». Працівники вказаних підприємств вийшли на мітинги та пікети з метою привернення уваги керівництва підприємств та місцевох влади до своїх проблем (затримки виплати зарплатні, невмотивоване зменшення зарплатні, незаконні звільнення і т. ін.).
  • Прокуратура виявила 17 фактів порушення житлових прав дітей-сиріт ,які мешкають у мм. Дніпропетровськ, Першотравенськ, Дніпропетровському, Нікопольському, Синельниківському та Царичанському районах.
  • У звітньому періоді зафіксовано 5 фактів перешкоджання професійній діяльності журналістів з боку правоохоронних органів, чиновників та бізнесменів.
  • Під час виборчої кампанії зафіксовано числені факти нападів на агітаційні намети; перешкоджання ведення агітації через зовнішню політичну рекламу на білбордах; 3 факти застосування адміністративного ресурсу.
  • У квітні 2014 р.Європейський суд з прав людини визнав незаконним насильницьке поміщення до психіатричної лікарні дніпропетровського підприємця Анатолія Руденка, який не потребував примусового лікування.
  • У червні 2014 р. в Жовтоводській колонії №26 зазнала побиття та жорстокого поводження з боку працівників пенітенціарної системи особа, яка відбуває покарання.

Завантажити

 

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...