Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області (липень – грудень 2014 р.)

Друк

За результатами спостереження дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області аналітики ДЦСД констатують, що:

  • Протягом ІІ півріччя 2014 р. у Дніпропетровській області зафіксовано 12 фактів порушень працівників таких підприємств Дніпропетровської області як: ПМЗ ім.. Макарова, «Метінвест», «Дніпрометробуд», ТОВ ВКФ «ІГРЕК», ДНВП «Цирконій» ТОВ «МІК», ПАТ ІПП «Енергія», ПАТ «Констар», та інших підприємств приватної форми власності. Працівники вказаних підприємств вийшли на мітинги та пікети з метою привернення уваги керівництва підприємств та місцевох влади до своїх проблем (затримки виплати зарплатні, невмотивоване зменшення зарплатні, незаконні звільнення, тиск на профспілки і т. ін.).
  • Прокуратура виявила 7 фактів порушення житлових прав дітей-сиріт.
  • У звітньому періоді зафіксовано 12 фактів перешкоджання професійній діяльності журналістів з боку правоохоронних органів, чиновників та бізнесменів та 3 факти побиття та погроз журналістам під час виконання ними професійних обов’язків.
  • Під час виборчої кампанії на території Дніпропетровщини зареєстровано понад 100 заяв і повідомлень про порушення виборчого законодавства.
  • У жовтні 2014 р. в Жовтоводській колонії №26 зазнала побиття та жорстокого поводження з боку працівників пенітенціарної системи особа, яка відбуває покарання. Варто зазначити, що це вже другий факт побиття в цій колонії протягом 2014 р.

Завантажити

 

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...