Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області (січень-березень 2016 р)

Друк

За результатами спостереження дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області аналітики ДЦСД констатують, що:

  • Протягом звітнього періоду у Дніпропетровській області зафіксовано факти порушень трудових прав працівників на підприємствах державної форми власності. Працівники вийшли на мітинги та пікети з метою привернення уваги керівництва підприємств та місцевої влади до своїх проблем (затримки виплати зарплатні, невмотивоване зменшення зарплатні і т. ін.).
  • Органами прокуратури виявиллено 24 фактів порушення прав дітей-сиріт та числені факти порушення прав громадян при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення.
  • У звітньому періоді зафіксовано 7 фактів перешкоджання професійній діяльності журналістів з боку правоохоронних органів, чиновників та бізнесменів та 2 факти побиття та погроз журналістам під час виконання ними професійних обов’язків.
  • Під час виборчої кампанії на позачергових виборах міського голови м. Кривий Ріг громадськими спостерігачами та правоохоронними органами зафіксовано близька 100 випадків порушення виборчого законодавства.

Завантажити

 

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...