Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області (жовтень – грудень 2013 р.)

Друк

За результатами спостереження дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області аналітики ДЦСД констатують, що протягом звітного періоду було зафіксовано:

  • Сім фактів порушення трудових прав на підприємствах мм. Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Нікополь, П’ятихатки. Метробудівці, водії трамваїв та тролейбусів, вчителі, лікарі швидкої допомоги провели акції протесту, оскільки декілька місяців не отримували зарплату. Працівники Дніпропетровского трубного заводу протестували проти хвилі скорочень на підприємстві.
  • Шість фактів порушення прав громадян на проведення мирних зборів, один з яких супроводжувався жорстоким побиттям мирних демонстрантів.
  • Численні факти порушення прав дітей, в тому числі майнових.
  • В мм. Дніпропетровськ та Новомосковськ зафіксовано факти застосування тортур під час затримання та утримання в установах органів внутрішніх справ.
  • Два факти порушення професійних прав журналістів. Обидва були пов’язані із застосуванням фізичної сили, побиттям працівників ЗМІ під час виконання ними своїх професійних обов’язків.

Детальніше

 

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...