Моніторинги

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області в жовтні - грудні 2010

Друк

За результатами спостереження дотримання політичних, професійних, особистих прав та свобод громадян у Дніпропетровській області аналітики ДЦСД констатують, що:

  • В жовтні – листопаді 2010 р. під час проведення виборчої кампанії та виборів депутатів до місцевих раз неодноразово порушувалося виборче законодавство (недопущення опозиційних рейтингових кандидатів до участі у виборах, формування складів ТВК згідно з інтересами правлячої партії, друк бюлетенів «із запасом», застосування «каруселі» під час голосування, підкуп виборців, махінації зі списками виборців, проведення незаконної агітації тощо).

  • В листопаді – грудні 2010 р. місцева влада неодноразово перешкоджала або невмотивовано відмовляла громадським та політичним активістам у проведенні протестних мітингів та пікетів з питання прийняття Податкового кодексу. Зазнали в цей час утиску і підприємці.

  • В грудні 2010 р. були зафіксовані факти ненадання офіційної відкритої інформації працівникам ЗМІ, а також перешкоджання професійній діяльності журналіста з боку представників місцевої влади.

 

Завантажити

 

Моніторинг діяльності щодо вирішення екологічних проблем міста в 2006-2009 рр.

Друк

Моніторинг діяльності депутатського корпусу Дніпропетровської міської ради щодо вирішення екологічних проблем міста в 2006-2009 рр.

 

Детальніше
 

Моніторинг діяльності щодо вирішення питань охорони здоров’я та соціального захисту в 2006-2009 рр.

Друк

Моніторинг діяльності депутатського корпусу Дніпропетровської міської ради щодо вирішення питань охорони здоров’я та соціального захисту в 2006-2009 рр.

 

Детальніше
 

Моніторинг діяльності щодо вирішення питань розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста в 2006-2009 рр

Друк

Моніторинг діяльності депутатського корпусу Дніпропетровської міської ради щодо вирішення питань розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста в 2006-2009 рр.

 

Детальніше
 

Моніторинг діяльності щодо вирішення проблем житлово-комунальної сфери міста в 2006-2009 рр.

Друк

Моніторинг діяльності депутатського корпусу Дніпропетровської міської ради щодо вирішення проблем житлово-комунальної сфери міста в 2006-2009 рр.

 

Детальніше
 

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері ЗМІ 01-03 2010

Друк

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері ЗМІ, порушення прав журналістів у Дніпропетровській області

З наближенням дати президентських виборів у лютому 2010 р. та напередодні початку виборчих перегонів до місцевих рад 2010 р. на Дніпропетровщині зафіксовано ряд порушень професійних прав працівників медіа з боку владних, силових структур та місцевих олігархів: відмова у виході телепрограм журналістських розслідувань в ефірах місцевих телевізійних каналів, позови на журналістів до суду, вилучення та пошкодження обладнання Інтернет-порталів тощо.

 

Завантажити

 

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері ЗМІ 10-12 2009

Друк

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері ЗМІ, порушення прав журналістів у Дніпропетровській області

З початком президентської виборчої кампанії в жовтні 2009 р. та напередодні початку виборчих перегонів до місцевих рад 2010 р. на Дніпропетровщині зафіксовано ряд порушень професійних прав працівників медіа з боку владних структур.

 

Завантажити

 

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері ЗМІ в квітні – червні 2009 року

Друк

Порушення прав журналістів у Дніпропетровській області в квітні – червні 2009 року

 

Завантажити

 

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері ЗМІ в січні-березні 2009 року

Друк

Порушення прав журналістів у Дніпропетровській області в січні-березні 2009 року

 

Завантажити

 

Моніторинг порушення прав журналістів в Дніпропетровській області за друге півріччя 2008 року

Друк

У другому півріччі 2008 року Дніпровський центр соціальних досліджень продовжив ведення моніторингу випадків порушення професійних прав журналістів. Характерною ознакою першої половини другого півріччя, що припадала на липень – вересень 2008 р., було відносне затишшя у місцевій медіа-сфері. Низька соціально-політична активність у липні традиційно пов’язана з періодом літніх відпусток. У серпні ж увага журналістів та громадськості була прикута до міжнародних подій – загострення військового конфлікту між Грузією та Росією, тому у зазначений період видимі порушення професійних прав журналістів на Дніпропетровщині не мали місця.

 

Завантажити

 


Сторінка 3 з 4

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...