Дослідження ДЦСД

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері ЗМІ в квітні – червні 2009 року

Друк

Порушення прав журналістів у Дніпропетровській області в квітні – червні 2009 року

 

Завантажити

 

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері ЗМІ в січні-березні 2009 року

Друк

Порушення прав журналістів у Дніпропетровській області в січні-березні 2009 року

 

Завантажити

 

Моніторинг порушення прав журналістів в Дніпропетровській області за друге півріччя 2008 року

Друк

У другому півріччі 2008 року Дніпровський центр соціальних досліджень продовжив ведення моніторингу випадків порушення професійних прав журналістів. Характерною ознакою першої половини другого півріччя, що припадала на липень – вересень 2008 р., було відносне затишшя у місцевій медіа-сфері. Низька соціально-політична активність у липні традиційно пов’язана з періодом літніх відпусток. У серпні ж увага журналістів та громадськості була прикута до міжнародних подій – загострення військового конфлікту між Грузією та Росією, тому у зазначений період видимі порушення професійних прав журналістів на Дніпропетровщині не мали місця.

 

Завантажити

 

Моніторинг діяльності місцевих органів влади в сфері ЗМІ в квітні-червні 2008 року

Друк

Якщо у попередніх періодах мова йшла про порушення професійних прав журналістів телерадіокомпаній та газетних видань, то починаючи з квітня 2008 р. у обласному центрі дедалі частіше фіксуються випадки наступу на електроні ЗМІ. До цього часу місцеві дніпропетровські Інтернет-видання вважалися найменш вразливими до всіляких зовнішніх впливів. Розміщення інформаційних матеріалів у всесвітній мережі не потребувало від журналістів ані відкриття постійного редакційного приміщення, яке при бажанні зацікавлених органів можна конфіскувати, ані встановлення друкарського обладнання, яке можна зіпсувати, ані друкованого тиражу, який теж можна вилучити чи знищити, і тому подібне. Все, що необхідно для журналіста електронного ЗМІ – це наявність комп’ютера, підключеного до всесвітньої мережі. Однак на початку місяця ілюзія безпеки електронних ЗМІ швидко розвіялася.

 

Завантажити

 

Моніторинг порушення прав журналістів у Дніпропетровській області в січні-березні 2008 року

Друк

За результатами спостереження за дотриманням професійних прав журналістів у січні – березні 2008 року ДЦСД констатує певне зменшення зафіксованих випадків утиску на представників медіа державної та комунальної форми власності. Водночас працівники приватних видань потерпають від можновладців як і раніше…

Детальніше...
 

Моніторинг порушення прав журналістів у Дніпропетровській області в жовтні-грудні 2007 року

Друк

За результатами аналізу ситуації зі свободою слова у районах Дніпропетровської області, здійсненого Дніпровським центром соціальних досліджень, можна зробити висновок, що ані представники місцевої влади, ані представники місцевих комунальних підприємств не готові конструктивно реагувати на критику з боку мас-медіа і сприймають несхвальні публікації як особисті образи.

Детальніше...
 

Актуальные проблемы жизнеобеспечения жителей г. Днепропетровска. Результаты соц. исследования

Друк

Днепровский центр социальных исследований с 1 по 5 февраля 2006 г. провел социологический опрос на тему: «Актуальные проблемы жизнеобеспечения жителей г. Днепропетровска». Методом интервью было опрошено 1000 респондентов (возрастом от 18 лет и старше), которые проживают в городе Днепропетровске. Выборочная совокупность репрезентативная по основным социально-демографическим признакам, многоступенчатая, случайная на каждом этапе. Ошибка репрезентативности не превышает 3%.

 

Детальніше
 

РЕЗУЛЬТАТИ СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ "ДУМКА ВИБОРЦЯ" - третій етап

Друк

У період з 24 лютого по 02 березня 2006 р. Дніпровський центр соціальних досліджень провів опитування громадян з приводу майбутніх парламентських і місцевих виборів.
Методом інтерв'ю було опитано 700 респондентів (віком від 18 років і старше), які проживають у м. Дніпропетровську. Вибіркова сукупність репрезентативна по основних соціально-демографічних ознаках, багатоступенева, випадкова на кожному етапі. Помилка репрезентативності не перевищує 3,1%.

Детальніше...
 

РЕЗУЛЬТАТИ СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ "ДУМКА ВИБОРЦЯ" - другий етап

Друк

27-31 січня 2006 р. Дніпровський центр соціальних досліджень провів опитування громадян з приводу майбутніх парламентських і місцевих виборів.
Методом інтерв'ю було опитано 700 респондентів (віком від 18 років і старше), які проживають у м. Дніпропетровську. Вибіркова сукупність репрезентативна по основних соціально-демографічних ознаках, багатоступенева, випадкова на кожному етапі. Помилка репрезентативності не перевищує 3,5%.

Детальніше...
 

РЕЗУЛЬТАТИ СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ "ДУМКА ВИБОРЦЯ" - перший етап

Друк

18-23 грудня 2005р. Дніпровський центр соціальних досліджень провів опитування громадян з приводу майбутніх парламентських і місцевих виборів.
Методом інтерв'ю було опитано 700 респондентів (віком від 18 років і старше), які проживають у м. Дніпропетровську. Вибіркова сукупність репрезентативна по основних соціально-демографічних ознаках, багатоступенева, випадкова на кожному етапі. Помилка репрезентативності не перевищує 3,5%.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 7

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...