Instagram в Украине растет быстрее, чем Facebook — исследование

Друк

imageВ Украине количество пользователей соцсети Instagram за год выросло аж на 50,7%. Если темпы роста украинской аудитории сохранятся, то уже к концу 2019 года эта соцсеть в Украине вплотную приблизится по объемам аудитории к Facebook.

Об этом свидетельствуют данные исследования «Instagram в Украине» компании PlusOne. Анализ подготовлен на основе данных из рекламного кабинета Facebook, Google, Госстата, Factum Group, Digital 2019 reports from Hootsuite and We Are Social и Appannie, сообщает «Громадський простір» (далее – УКР.).

Станом на початок березня 2019 року, близько 11 млн українців користуються соцмережею Instagram. Мобільний додаток Instagram був №1 в Україні за кількістю завантажень серед додатків соцмереж у 2018 році. 

**Instagram** — соціальна мережа, що базується на обміні фотографіями, дозволяє користувачам робити фотографії, застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх через свій сервіс і низку інших соціальних мереж. Є одним із найпопулярніших сервісів у мистецтві айфонографії, тобто __мистецтві фотографування на смартфон.

Яка країна є лідером Instagram у світі? 

Серед 10-ти країн, які було обрано для дослідження, 1-ше місце за популярністю цієї соціальної мережі займає Туреччина. Найменш поширеним «інста» спостерігається в Польщі та Молдові (приблизно 18%). 

За рівнем проникнення Instagram, Україна перебуває на рівні таких країн як Франція та Німеччина, а це приблизно 28%, та зважаючи на темпи росту, вже у 2019 році Україна суттєво випередить їх.

image

Хто вони — українські інстаграмери? 

Instagram найбільш популярний серед українців віком 18-24 роки. 2,8 млн осіб серед цієї вікової групи  інстакористувачами, і це — 91,04% від всіх жителів України в цій групі.

У віковій групі 25-35 років 4 млн Instagram-користувачів, це 54,29% від всіх жителів України в цій групі. 

Українців віком від 36 до 45 років, які користуються Instagram, – 1,8 млн, це 28,91% від усього українського населення цього віку.

image

Згідно із даними дослідження, Україна займає 10 місце у світі за кількістю жінок, які користуються Instagram – 58,27% від загальної кількості українських Instagram-користувачів.

У яких містах України живуть найактивніші користувачі Instagram? 

Цікаво, що лідером цього рейтингу є Чернівці (71,51%). На другому місці – Київ (68,15%), на третьому – Тернопіль (64,02%), четверте місце займає Івано-Франківськ (63,73%), на п’ятому – Львів (63,29%). 

Одеса зайняла шосту позицію з результатом 60,3%. У інших обласних центрах показники нижче 60%. 

Найменший рівень проникнення – у Миколаєві (39,07%), Чернігові (33,86%) та Запоріжжі (33,53%).

А з якого смартфону українці заходять у свій обліковий запис в Instagram? 

Отож, проаналізувавши статистику, варто зауважити, що найактивнішими користувачами серед популярних брендів в Україні являються власники Samsung (3,0 млн), далі наздоганяють шанувальники iPhone (2,5 млн) та Xiaomi (2,5 млн), які стоять на рівні один з одним. І на останок користувачі смартфонів Huawei (1,млн), що займають теж певний відсоток від найактивніших користувачів Instagram.

 

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...