Не все УИК на Днепропетровщине провели свои первые заседания

Друк

По состоянию на 9 июля не все участковые избирательные комиссии смогли провести свои первые заседания. В частности, в Кривом Роге семь комиссий не собрались из-за отсутствия кворума. В Павлограде сразу трое кандидатов зарегистрировали членами комиссий жителей Днепра, а те не посещают заседания. В Днепре партия «Оппозиционная платформа — За жизнь» внесла замены 74 членов УИК, сообщает ОПОРА (далее – УКР.).

Зі слів члена** окружної виборчої комісії №33 **Євгена Алістранського станом на ранок 9 липня сім ДВК у виборчому окрузі №33 в Кривому Розі не провели свої перші засідання. Як розповів член комісії Євген Алістранський спостерігачці ОПОРИ: «Це відбулося через відсутність кворуму в комісіях. Основна причина відсутності кворуму це те, що кандидати — мажоритарники Олег Валюк, Олексій Куршев та Олена Садова в своїх поданнях до ОВК №33 на членів ДВК подали людей, які проживають за межами Дніпропетровської області і на засіданні не можуть бути присутніми». Спостерігачка ОПОРИ повідомляє, що йдеться про 234 члени ДВК від цих кандидатів.

9 липня **на засіданні ОВК №36 **в Павлограді, члени комісії проголосували за направлення повідомлення до кандидатки Вікторії Леонової-Щербак про відмову членів ДВК від роботи в комісіях. На засіданні ОВК зазначили, що всі подані особи проживають у місті Дніпро і від інших представників ДВК було багато нарікань на те, що члени ДВК від кандидатки Вікторії Леонової-Щербак не приїжджають на засідання ДВК і не відповідають на телефонні дзвінки. На засіданні комісії також припустили, що якщо кандидатка у народні депутати Вікторія Леонова-Щербак в найближчі два дні не подасть заміну, то квоти на керівні посади нададуть іншим суб’єктам виборчого процесу. «Це для того, щоб прискорити процес. Якщо це питання зараз не вирішити, то є ймовірність, що до останнього дня не буде або секретаря, або заступника, або голови в деяких дільничних комісіях», — пояснили спостерігачу в комісії.

Зазначимо, що 9 липня Постановою ЦВК №1558 було скасовано реєстрацію кандидатки в народні депутати Вікторії  Леонової-Щербак. На сайті ЦВК зазначено, що кандидатка звернулась із заявою про відмову балотуватись.

8 липня **виборча комісія №24 **в Дніпрі розглянула подання від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» та провела заміну 74 членів дільничних виборчих комісій. Комісія проголосувала «За» одноголосно.

Станом на 10 липня 2019 року на виборчому окрузі № 24 сформовані всі ДВК, більшість з них провели свої перші засідання і отримали перший примірник попереднього списку виборців в Державному реєстрі виборців. Дільниці з номерами 121233-121285 та 121785 отримують списки виборців на проспекті Слобожанському 8, у Відділі ведення ДРВ Індустріальної районної у м. Дніпрі ради, дільниці 12144-121481 за адресою вул. 20-річчя Перемоги 51, Відділі ведення ДРВ Самарської районної у м. Дніпрі ради.

 

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...