Старт Школы Информирования и Коммуникации

Друк

18-20 ноября 2019 года в г. Днепр был проведен тренинг «Качественная коммуникация: основа эффективности общественных деятелей» в рамках Школы Информированияе и Коммуникации для общественных активистов из Восточной и Центральной Украины, сообщает «Тамариск» (далее – УКР.).

Під час заходу учасники отримали практичні знання та інструменти для розвитку навичок професійних комунікаторів.

Дізналися про ключові принципи, що допомагають розвивати комунікацію в стилі «виграв – виграв», та сформулювали власні комунікаційні цілі в контексті цілей громадських організацій, які вони представляють.

Роботу від час тренінгу булу зосереджено на міжособистісних комунікаціях, та спрямовано на розвиток таких компетенцій, як спостережливість, активне слухання та фактичне мислення.

Велику увагу було приділено навичкам ефективного невербального спілкування з урахуванням ведучої репрезентативної системи співрозмовника.

Учасники тренувалися у володінні такими інструментами, як власний голос, міміка, жести, що допомагає встановленню контакту зі співрозмовником, та кращому взаєморозумінню та сприйняттю інформації.

Під час практичних вправ та дискусії було створено поле для усвідомлення кожним учасником власних комунікаційних звичок – та, як наслідок, розуміння, які звички працюють на користь комунікаційних цілей, а які – навпаки.

Отже, «домашнім завданням» для учасників стала практика застосування відпрацьованих під час тренінгу підходів у повсякденному спілкуванні та для досягнення комунікаційних цілей – в першу чергу, спілкуючись з представниками цільових аудиторій, колегами, волонтерами, партнерами тощо.

Тренінг проводиться в рамках проєкту «Підвищення інформаційно — комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

image

 

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...