Новини Дніпропетровщини

Рада поддержала президентский антикоррупционный проект. Комментарии днепропетровских экспертов

Друк

imageАдвокат Андрей Верба во время пресс-конференции в ИА «Мост-Днепр» заявил о том, что сегодня антикоррупционные законы еще не доработаны, в некоторых местах даже противоречат Конституции Украины и некоторым уже принятым законам.

Детальніше...
 

Ставлення населення до подій на Донбасі: ціна миру

Друк

imageЗагальнонаціональне дослідження громадської думки  населення України було проведене Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 12 по 21 вересня 2014 року. Опитування проводилося в 110 населених пунктах у всіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим та Луганської області. В період опитування у Луганській області йшли інтенсивні військові дії, тому за рахунок Луганської області було відповідно збільшено квоту Донецької області, яка  за багатьма параметрами  мало відрізняється від населення Луганської області. Усього було зібрано 2035 анкет.  Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Детальніше...
 

В Днепропетровске состоится выставка антикварных и эксклюзивных ретроавтомобилей «DARS-2014»

Друк

imageКоллекционер ретроавтомобилей и организатор выставки Михаил Прудников во время пресс-конференции в медиа центре «ДНЕПР ПОСТ» рассказал о том, что единственная в этом году в Украине выставка антикварных и эксклюзивных ретроавтомобилей «DARS-2014» будет проходить 11 и 12 октября в 10:00 до 16:00 на стадионе «Метеор».

Детальніше...
 

Профсоюз АрселорМиттал добился повышения зарплаты своих сотрудников

Друк

В марте губернатор Днепропетровщины Игорь Коломойский обратился к работодателям, руководителей промышленных предприятий региона с предложением повысить заработную плату работникам на 20%. Почти все предприятия региона отреагировали. Однако руководство АрселорМиттал, что в Кривом Роге, отказалось пойти навстречу работникам. На предприятии между профсоюзом и работодателем завязался трудовой спор. После вмешательства областной власти и благодаря методической поддержке Службы посредничества и примирения вопрос был решен — директор завода снят с должности, зарплата работникам повышена.

Детальніше...
 

В Днепропетровске изменили нормы потребления газа

Друк

imageС 1 октября установлены новые нормы потребления природного газа для бытовых потребителей, в помещениях которых не установлены газовые счетчики. Об этом сообщает пресс-служба ПАО «Днепропетровскгаз», пишет 34.ua.

Детальніше...
 


Сторінка 1740 з 1829

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...