Публікації

Актуальні питання реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ

Друк

Україна лишається однією з небагатьох країн світу, в якій зберігається існування так званої державної і комунальної преси, засновниками якої виступають органи місцевої влади. Всього за даними статистики в державі існує 737 комунальних ЗМІ.

Завантажити

 

Правовий захист журналістської діяльності

Друк

До бюлетеню увійшли питання та поради з приводу захисту трудових і професійних прав журналістів, що найчастіше зазнають порушень, а також зразки позовних заяв до суду

Завантажити

 

Вибори – 2006 на Дніпропетровщині: перші підсумки

Друк

До бюлетеня увійшли результати голосування на виборах народних депутатів України в Дніпропетровській області, аналітичні матеріали присвячені перевагам та недолікам нової виборчої системи, а також стенограма виступів учасників „круглого столу” „Вибори – 2006 на Дніпропетровщині : перші підсумки”.


Завантажити

 

Вибори – 2006 на Дніпропетровщині в дзеркалі соціології

Друк
До бюлетеня увійшли результати трьох етапів соціологічного дослідження „Думка виборця” (грудень – лютий 2006 року), проведеного ДЦСД та результати моніторингу регіональних ЗМІ на тему „Діяльність регіональних відділень політичних партій на Дніпропетровщині” (грудень 2005р. – березень 2006р.), проведеного ДЦСД


Завантажити
 

Адміністративно-територіальна реформа: проблеми та перспективи впровадження

Друк

image До бюлетеня увійшли доповіді учасників науково-практичного семінару „Адміністративно-територіальна реформа: проблеми та перспективи впровадження”, стосовно переваг та недоліків нової моделі адміністративно-територіальної реформи на прикладі Дніпропетровської області; досвід адміністративно-територіальної реформи Росії та Польщі; стенограма виступів учасників семінару, а також Заява Президії Центрального комітету Комуністичної партії України.
Завантажити

 

Особливості партійного будівництва та передвиборчі тенденції на Дніпропетровщині

Друк

image До бюлетеня увійшли результати експертного опитування на тему „Роль політичних партій в суспільно-політичному житті Дніпропетровської області” (березень 2005 року), проведеного ДЦСД, результати експертного опитування представників реґіональних ЗМІ Дніпропетровського регіону, присвяченого майбутнім виборам міського голови м. Дніпропетровська та Дніпропетровської міської ради (березень 2005 року), проведеного Асоціацією аналітиків політики, звіт Комітету виборців України за підсумками моніторингу стану політичних партій в Україні (лютий-квітень 2005 року), а також прогнози експертів щодо результатів виборів 2006 року до Верховної Ради України та місцевих рад.
Завантажити

 

Роль организаций „третьего сектора” на президентских выборах -2004

Друк
 
Бюллетень17 До бюлетеня увійшли результати моніторингу діяльності обласних відділень громадських організацій та політичних партій Дніпропетровського регіона в період президентських виборів 2004 року, аналітичні матеріали, присвячені оцінці впливу організацій „третього сектора” на виборчі процеси, результати виборів по округах Дніпропетровської області в першому, другому (що були признані недійсними), та повторному другому турах президентських виборів – 2004.


Завантажити
 

Президентские выборы 2004 и СМИ: проблема свободы слова

Друк

image До бюлетеня увійшли контент-аналітичне дослідження провідних друкованих ЗМІ Дніпропетровського реґіону про перебіг виборчої кампанії, проведеного Дніпровським центром соціальних досліджень, аналіз передвиборчої ситуації в грудні 2004 року, проведений Комітетом виборців України, моніторинг порушень прав журналістів та ЗМІ на Дніпропетровщині у 2004 році, а також аналітичні матеріали присвячені проблемі свободи слова на передодні виборів Президента України 2004 року.
Бюлетень створено за матеріалами „круглого столу” „Президентські вибори-2004 та ЗМІ: проблема свободи слова”, проведеного ДЦСД та Дніпропетровським обласним відділенням національної спілки журналістів України.
Завантажити

 

Роль „мозкових центрів” в аналітичному забезпеченні президентських виборів 2004 року.

Друк

imageДо бюлетеня увійшли звіт за результатами довготермінового спостереження за виборами, проведеного Комітетом виборців України, контент-аналітичне дослідження повідомлень провідних друкованих ЗМІ Дніпропетровського реґіону про перебіг виборчої кампанії (липень-вересень 2004 року), проведене Дніпровським центром соціальних досліджень, а також аналітичні статті присвячені ролі „мозкових центрів” у виборчому процесі.

Бюлетень створено за матеріалами „круглого столу” „Роль „мозкових центрів” в аналітичному забезпеченні президентських виборів 2004 року”, проведеного Дніпровським центром соціальних досліджень.
Завантажити

 


Сторінка 3 з 6

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...