Публікації

Реформирование местного самоуправления: аргументы „за” и „против”

Друк

Бюлетень створено за матеріалами семінару „Реформування місцевого самоврядування: аргументи „за” та „проти”. До бюлетеня увійшли аналітичні статті з правового моніторингу розвитку місцевого самоврядування в Україні, а також розглядається питання співпраці органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян.Завантажити

 

Как достичь успеха? Проблемы взаимодействия власти и общественности.

Друк

В бюлетень увійшли результати експертного опитування на тему „Роль громадського фактору при розробці та реалізації рішень органами місцевого самоврядування”, проведеного Дніпровським центром соціальних досліджень, коментарії експертів щодо ситуації в „третьому секторі”, а також інформація про деякі громадські організації Дніпропетровська.


Завантажити

 

„Третий сектор” и местные органы власти: проблемы и перспективы взаимодействия

Друк

До бюлетеня увійшли результати експертного опитування „Актуальні проблеми місцевого самоврядування на Дніпропетровщині”, проведеного Дніпровським центром соціальних досліджень, розглядаються питання взаємодії громадських організації та органів влади, проблеми розвитку житлово-комунального господарства, проблема втягнення громадськості в процес прийняття рішень органами місцевої влади.

Бюлетень створено за матеріалами „круглого столу” „Третій сектор” та місцеві органи влади: проблеми та перспективи взаємодії”, проведеного ДЦСД.

Завантажити

 

Місцеве самоврядування на Україні: розвиток проблеми перспективи

Друк

До бюлетеня увійшли аналітичні матеріали присвячені розвитку місцевого самоврядування в Україні, визначеню основні поняття про місцеве самоврядування, а також Закон України „Про органи самоорганізації населення”

 

Эффективные формы общественного контроля: местный и мировой опыт

Друк

До бюлетеня увійшли аналітичні статті присвячені розвитку громадянського суспільства в регіональному аспекті, співвідношення громадських організацій, влади та ЗМІ, форми впливу громадськості регіона на органи місцевої влади, молодіжних громадських організацій в побудові громадянського суспільства, політична інституалізація громадських організацій, роль та інші, НДО та політичні партії як чинники громадського контролю та інші.

Бюлетень створено за матеріалами семінару „Ефективні форми громадського контролю: місцевий та світовий досвід”, проведеного ДЦСД.


Завантажити

 

Роль общественности и общественных организаций в борьбе с коррупцией

Друк

У видання увійшли матеріали, які розкривають проблеми корупції в українській державі – її сутність, види, причини виникнення, способи та методи боротьби з нею; корупції в ВУЗах Дніпропетровського регіону, та інші аспекти цього явища.

Бюлетень створено за матеріалами „круглого столу” на тему „Роль громадськості та громадських організацій в боротьбі з корупцією”, проведеного ДЦСД.


Завантажити

 

Механизмы взаимодействия общественных организаций и СМИ

Друк

В бюлетень увійшли аналітичні матеріали присвячені взаємодії ЗМІ, зокрема електронних, та громадських організацій, розвитку громадських організацій та їх ролі в рішенні регіональних проблем, шляхи взаємовигідної співпраці громадських структур та ЗМІ, взаємодії місцевих органів влади та ЗМІ, взаємодії „третього сектору” та „четвертої влади” в Українській державі, діяльності ветеранських громадських організацій м. Дніпропетровська, основним проблемам жіночих громадських організацій в сучасній Україні

Бюлетень створено за матеріалами семінару „Механізми взаємодії громадських організацій та ЗМІ”, проведеного ДЦСД.


Завантажити

 

Выборы как механизм демократического обновления власти.

Друк

imageДо бюлетеня увійшли результати парламентських виборів 2002 року в Дніпропетровській області, матеріали щодо прозорості проведення виборчої кампанії в Дніпропетровському регіоні, використання адмінресурса; особливості проведення виборчої кампанії партіями та виборчими блоками на парламентських виборах 2002 року, перспективи розвитку партійних організацій після проведення виборів, вплив парламентських виборів на процес структуризації українського суспільства; участь жіночих політичних партій в парламентських виборах 2002; пропорційна система виборів як основа для побудови громадянськогосуспільства

Бюлетень створено за матеріалами семінару на тему „Вибори як механізм демократичного оновлення влади”, проведеного ДЦСД.


Завантажити

 

Проблемы политической активности молодежи на выборах – 2002

Друк

В бюлетені розміщені матеріали присвячені ролі держави в формуванні молодіжної політики; молодіжному руху на Дніпропетровщині; політичній активності молоді в Україні; проблемам політичної активності молоді у виборчому процесі; ролі молодіжних об’єднань у виборчому процесі; проблемам участі громадських організацій на виборах; ролі молодіжних об’єднань у виборчому процесі.

Бюлетень створено за матеріалами „круглого столу” на тему „Проблеми політичної активності молоді на виборах 2002”, проведеного ДЦСД.

Завантажити

 


Сторінка 4 з 6

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...