Семiнари

Регіони та центр в сучасній Україні: важливі проблеми взаємодії регіонів та центру

Друк

5 квітня 2000 року в рамках програми розвитку громадської активності громадян м. Дніпропетровська ДЦСД провів науково-практичний семінар на тему „Регіони та центр в сучасній Україні: важливі проблеми взаємодії регіонів та центру”.

В ході семінару були розглянуті питання економічних проблем взаємодії центру та регіонів; необхідності двопалатного парламенту, як фактору зміни взаємодії центру та регіонів; розподілу повноважень центру та регіонів в сучасній Україні: законодавчій розподіл та реальний статус.

Весь комплекс питань взаємодії об’єднань громадян та міської влади розглядався в контексті завдань формування інститутів громадянського суспільства, демократизації системи управління, формування активності та політичної культури учасників процесу.

В семінарі взяли участь народний депутат України А. Рябченко, представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, лідери обласних відділень політичних партій та громадських організацій, журналісти.


Завантажити

 

Взаємодія об’єднань громадян та міської влади в Дніпропетровську: досвід, проблеми, перспективи

Друк

23 грудня 1999 року ДЦСД провів черговий семінар на тему „Взаємодія об’єднань громадян та міської влади в Дніпропетровську: досвід, проблеми, перспективи”.

Цей семінар є складовою частиною програми направленої на розвиток громадської відповідальності громадян. Програма має на меті обговорення актуальних соціально-політичних проблем міста та регіона, налагодження співпраці між всіма учасниками політичного процесу, сприяння формуванню інститутів громадянського суспільства., демократичної політичної культури, як в сфері управління, так і в сфері масової політики.

Учасники семінару мали на меті з’ясувати, чи здатні громадські та політичні організації впливати на прийняття рішень місцевою владою.

В ході семінару були висвітлені питання гармонізації відносин об’єднань громадян та владних структур, шляхи формування їх взаємодії на міському та районних рівнях, зокрема при виробленні спільної стратегії рішення соціально-економічних проблем громадян. Учасники намагалися знайти засоби підвищення ролі політичних партій і громадських організацій в процесі формування та функціонування органів міського та районного самоврядування.


Завантажити

 


Сторінка 2 з 2

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...