Заходи ДЦСД

Актуальні питання реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ

Друк

image20 травня 2008 року ДЦСД провів семінар на тему «Актуальні питання реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ»

Детальніше...
 

Вибори та ЗМІ: умови забезпечення рівного доступу до збалансованого висвітлення виборчої кампанії

Друк

12 січня 2005 року ДЦСД спільно з Дніпропетровською обласною організацією Національної спілки журналістів України провели чергове засідання Дніпропетровського прес-клубу реформ на тему „Вибори та ЗМІ: умови забезпечення рівного доступу до збалансованого висвітлення виборчої кампанії”.

Засідання було присвячене обговоренню подій, пов’язаних з виборами Президента України, ролі в них засобів масової інформації та дотримання на виборах прав журналістів. В ході засідання учасники обговорили результати моніторингу порушень прав журналістів в Дніпропетровській області, проведеного Київським незалежним медіа-союзом, результати спостерігання за виборами, поведеного Дніпропетровським відділенням Комітету виборців України, результати контент-аналітичного дослідження регіональних ЗМІ, проведеного ДЦСД. Присутні зійшлися на думці, що моніторинг не може бути одноразовою акцією, а повинен стати постійно діючим механізмом, який буде надавати об’єктивні та професійні дані.

 

Роль „мозкових центрів” в аналітичному забезпеченні президентських виборів 2004 року

Друк

 1 жовтня 2004 року ДЦСД провів засідання „круглого столу” на тему „Роль „мозкових центрів” в аналітичному забезпеченні президентських виборів 2004 року”.

Метою проведення цього заходу стало визначення місця та ролі незалежних аналітичних організацій у сучасному суспільно-політичному житті.

Проведене засідання „круглого столу” надало можливість проаналізувати ситуацію, що склалася напередодні президентських виборів 2004 року в середовищі аналітичних центрів у Дніпропетровську та області. Присутні на засіданні представники регіональних аналітичних центрів, а також представники регіональних відділень політичних партій і громадських організацій обмінялися думками про ступінь необхідності для суспільства аналітичних центрів у сьогоднішнім суспільно-політичному житті України, особливостях проведення президентських виборів 2004 р. у Дніпропетровській області, окреслили можливі перспективи розвитку регіональних "мозкових центрів" після закінчення виборів. Журналісти й науковці також висловили свою думку із приводу проведення виборчої кампанії, її впливу на подальше становлення та розвиток організації „третього сектору”.

 

Захист трудових та професійних прав журналістів. Чи є майбутнє у дніпропетровських медіа профспілок?

Друк

18 березня 2008 року ДЦСД за підтримки Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України провів засідання «круглого столу» на тему: «Захист трудових та професійних прав журналістів. Чи є майбутнє у дніпропетровських медіа профспілок?»

Детальніше...
 

Сучасна журналістика: правове регулювання діяльності та самозахист

Друк

image

18 березня 2008 року ДЦСД провів семінар на тему: «Сучасна журналістика: правове регулювання діяльності та самозахист».

Детальніше...
 

Захист трудових та професійних прав журналістів. Чи є майбутнє у дніпропетровських медіа профспілок?

Друк

26 лютого 2008 року ДЦСД провів засідання «круглого столу» на тему «Захист трудових та професійних прав журналістів. Чи є майбутнє у дніпропетровських медіа профспілок?».

Сучасному українському журналісту доводиться працювати у складних та іноді непередбачуваних умовах.

Раптові зміни керівництва ЗМІ, незаконні звільнення журналістів, які не згодні з позицією засновників ЗМІ, збільшення кількості судових позовів до працівників медіа, пов’язаних з їх професійною діяльністю… Це далеко не вичерпний перелік проблем з якими стикаються журналісти під час виконання своїх професійних обов’язків.

Саме тому Дніпровський центр соціальних досліджень за підтримки Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України запропонував учасникам «круглого столу»:

  • обговорити проблему взаємовідносин власників ЗМІ та журналістів;
  • визначити основні переваги та недоліки існуючих видів оформлення трудових відносин;
  • виробити спільне бачення стосовно вирішення конфліктних ситуацій, які виникають в ході професійної та трудової діяльності журналістів;
  • з’ясувати, яку роль відіграє солідарність у корпоративному середовищі журналістів і чи повинна вона мати якісь організаційні форми;
  • визначити ефективність діяльності медіа профспілок та перспективи розвитку профспілкового руху у регіональних медіа.
 

Регіональні ЗМІ Дніпропетровщини: що потребує покращення і яким чином?

Друк

19 грудня 2007 року ДЦСД провів засідання «круглого столу» на тему «Регіональні ЗМІ Дніпропетровщини: що потребує покращення і яким чином?».

Для обговорення були запропоновані наступні питання:

Які зміни у сфері місцевої журналістики відбулись останнім часом; які проблеми та потреби постають перед дніпропетровськими ЗМІ в сучасних суспільно-політичних умовах регіону.

Учасникам заходу були представлені результати експертного опитування на тему: «Рівень цензури, тиску та журналістів та доступу до інформації у Дніпропетровській області», яке у листопаді 2007 року провів Дніпровський центр соціальних досліджень.

Фотогалерея

 

Публічне обговорення «Пріоритетні напрямки реформування та розвитку системи управління обслуговуванням житлового фонду м. Дніпропетровськ та шляхи їх впровадження»

Друк

06 грудня 2007 року Дніпровський центр соціальних досліджень разом з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства Дніпропетровської міської ради провели публічне обговорення на тему «Пріоритетні напрямки реформування та розвитку системи управління обслуговуванням житлового фонду м. Дніпропетровськ та шляхи їх впровадження».

Детальніше...
 

Експертне обговорення «Якою має бути концепція міської політики щодо управління сферою обслуговування житлового фонду м. Дніпропетровськ у 2008-2012 рр.?»

Друк

15 листопада 2007 року Дніпровський центр соціальних досліджень разом з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства Дніпропетровської міської ради провели експертне обговорення на тему «Якою має бути концепція міської політики щодо управління сферою обслуговування житлового фонду м. Дніпропетровськ у 2008-2012 рр.?».

Детальніше...
 

Публічне обговорення «Обслуговування житлового фонду м. Дніпропетровськ: шляхи вирішення проблем»

Друк

30 жовтня 2007 року Дніпровський центр соціальних досліджень разом з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства Дніпропетровської міської ради провели публічне обговорення на тему «Обслуговування житлового фонду м. Дніпропетровськ: шляхи вирішення проблем».

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 8

Проекти ДЦСД

Барометр імплементації реформ у Дніпропетровській області
Детальніше...
 
Сприяння підзвітності та прозорості влади через поінформованість громадськості Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Віртуальна лабораторія інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону з розробки ефективної політики
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону у мережі Інтернет
Детальніше...
 
Розвиток аналітичного та комунікаційного потенціалу інститутів громадянського суспільства Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння формуванню ефективної комунікації інститутів громадянського суспільства, органів влади та ЗМІ Дніпропетровського регіону
Детальніше...
 
Сприяння підвищенню рівня інформованості громадськості Дніпропетровського регіону про діяльність місцевих осередків політичних партій
Детальніше...
 
Сприяння організації вільного доступу журналістів Дніпропетровщини до джерел офіційної інформації
Детальніше...
 
Сприяння організації громадського контролю над діями місцевих органів влади в сфері ЗМІ
Детальніше...
 
Розробка механізмів міської політики в сфері обслуговування житлового фонду
Детальніше...